Messi kiakadt edzőjére, de közben Mourinhónak is odaszólt

Nem viselte jól az Olympiakos elleni döntetlent a katalánok sztárja, Lionel Messi. A hírek szerint a támadó elmondta, hogy amennyiben nem változik a csapat filozófiája, úgy ő sem lesz már sokáig a csapat játékosa.
admin 2017. november 2., csütörtök 6:58
Nem viselte jól az Olympiakos elleni döntetlent a katalánok sztárja, Lionel Messi. A hírek szerint a támadó elmondta, hogy amennyiben nem változik a csapat filozófiája, úgy ő sem lesz már sokáig a csapat játékosa.
Szerző: admin 2017. november 2., csütörtök 6:58
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Kedden este 0-0-s döntetlennel ért vége a Barcelona görögországi vendégjátéka, amely után kikelt magából a csapat sztárja, Lionel Messi.

A Diario Gol beszámolója szerint az argentin elmondta, hogy Ernesto Valverde kezei alatt a katalán gárda szépen lassan elveszti identitását. Ráadásul Messi hiányolja a csapatból az elmúlt években megszokott támadójátékot is.

A spanyol napilap szerint Messi kijelentette, hogy nem hajlandó olyan csapatban játszani, amely olyan felfogásban játszik, mintha José Mourinho irányítaná.

Átigazolások
Újpest
Markgráf távozhat
A dán FC Köbenhavn csapatánál köthet ki az Újpest egyik nyári szerzeménye, Markgráf Ákos. (Lila Sector)
Légiósok
Geiger külföldön
A horvát másodosztályú Karlovac bejelentette, hogy megállapodtak az Újpesttel arról, hogy Geiger Bálint a szezon végéig kölcsönben a klubot erősíti.
ETO
Vitális távozhat
Vitális Milán, az ETO középpályása a görög címvédőnél, az AEK Athénnál folytathatja pályafutását. (NSO)
Tovább az összes átigazoláshoz