Menesztették Víctor Sánchezt, a spanyol labdarúgó-bajnokság élvonalában szereplő Deportivo La Coruna vezetőedzőjét.
A 40 éves trénert tavaly áprilisban nevezték ki, januárban 2017 nyaráig meghosszabbították a szerződését, de mivel csapata a legutóbbi 21 bajnoki mérkőzéséből csak kettőt nyert meg, távoznia kellett.
A Deportivo La Coruna a Primera División 15. helyén végzett.
Átigazolások
Szentlőrinc
Kölcsönadás Kaposvárra
A 19 éves támadó, Ambach Arnold fél évre, kölcsönben érkezett Kaposvárra az NB II-es Szentlőrinctől.
Fradi/Tottenham
Keane helyzete
Robbie Keane másik edző kispadmelegítője nem lesz, akkor azonban fontolóra veheti a Tottenham esetleges ajánlatát, ha hosszú távra is őt akarná a londoni klub.
FTC II
19 éves védő érkezett
Griffin Garnett az amerikai negyedik vonalban szereplő Richmond Kickers csapatától érkezik az FTC II-höz, de azon dolgoznak, hogy majd az első csapatnál is számításba tudják venni.