A tabellán harmadik Atlético Madrid házigazdaként 3-0-ra győzte le a kiesés elől menekülő Mallorcát a spanyol labdarúgó-bajnokság 34. fordulójának pénteki nyitómérkőzésén.
La Liga, 34. forduló
Atlético Madrid-Mallorca 3-0 (Morata 29. - 11-esből, 49., Koke 79.)
A fővárosiak góljait a duplázó Álvaro Morata, illetve az egyszer eredményes Koke szerezték. Előbbi első találatát egy megismételtetett büntetőből érte el, amely során az első kísérletet elhibázta.
Összefoglaló
Átigazolások
Irány Törökország?
Akpe Victory
Lapértesülések szerint a Trabzonspor érdeklődik a ZTE 19 éves védője, Akpe Victory iránt, és állítólag már felvették vele a kapcsolatot.
Próbajátékos a Bragától
Kyanno Silva
A Braga U23-as csapatában szereplő Kyanno Silva is pályára lépett a Nyíregyháza-Wolfsberger AC (0-0) edzőmeccsen.
DVSC
Távozhat a spanyol légiós
Fran Manzanara egy év után távozhat a DVSC-től és a spanyol harmadosztályú AD Alcorcón csapatához igazolhat.