A spanyol élvonalbeli bajnokság (La Liga) 31. fordulójában az Espanyol a hajrában egy nem mindennapi góllal 2-1-re legyőzte a Gironát.
Girona - Espanyol 1-2 (Stuani 80. - büntetőből, ill., Darder 59., 89.)
Gól nélküli első félidőt követően az 59. percben Darder találatával megszerezte a vezetést az Espanyol a Girona ellen a spanyol bajnokság 31. fordulójában. A hajrában a hazaiak egyenlíteni tudtak, miután Stuani büntetőből volt eredményes. A slusszpoén a 89. percre maradt: Derdar 30 méteres lövése előbb a kapufán csattant, majd onnan a Girona kapusára, ahonnan a gólvonal mögé pattant a labda.
Összefoglaló
Spanyol bajnokság, 31. forduló
további mérkőzések
16.15: Real Madrid – Eibar
18.30: Rayo Vallecano - Valencia
20.45: Barcelona - Atlético Madrid
Átigazolások
ETO
Yaakobishvili érkezhet
A spanyol másodosztályú Girona védője, Yaakobishvili Antal az ETO-nál folytathatja pályafutását. Az Újpest ajánlatára nemet mondott. (Nemzeti Sport)
Puskás Akadémia/Csákvár
Fiatal váltott klubot
Lakatos Kristóf kooperációs szerződés keretében Csákváron tűnt fel, miután kölcsön után végleg a Videotonból a Puskás Akadémiához igazolt a 18 éves védő. (FutureBallersHU)
Budafok
Támadó érkezett
NB I-es rutinnal is rendelkező támadóval erősített az NB III-ra a Budafok. Kundrák Norbert érkezett, aki az előző két idényben a Soroksár játékosa volt.