A címvédő és éllovas Barcelona gól nélküli döntetlent játszott Sevillában a spanyol labdarúgó-bajnokság 30. fordulójának pénteki játéknapján.
A bajnokság újrakezdését követően mindkét együttesnek ez volt a harmadik fellépése, amelyeket követően továbbra is veretlenek. Amíg azonban a Barcelona - amely ezeken gólt sem kapott - két győzelem után először ért el döntetlent, addig a Sevillának a városi rivális Betis legyőzését követően másodszor kellett beérnie egy ponttal. (MTI)
Összefoglaló
La Liga, 30. forduló
Sevilla-FC Barcelona 0-0
Granada-Villarreal 0-1 (Moreno 11.)
Mallorca-Leganés 1-1 (Sevilla 9., ill. Oscar 87.)
Átigazolások
Kádár visszavonult
Kádár Tamás
Befejezi profi pályafutását Kádár Tamás, a magyar válogatott 57-szeres védője, aki közel húsz éven át volt meghatározó szereplője a magyar futballnak.
Nyíregyháza
Antonov hosszabbított
A Nyíregyháza hivatalos oldalán jelentette be, hogy egy évvel meghosszabbította Nemanja Antonov szerződését.
Vidi/KTE
Derekas Zoltán
Információink szerint a Kecskeméttől érkezhet játékos a Videotonhoz.