A Barcelonától érkező Luis Suárez parádésan debütált az Atlético Madridban: az uruguayi csatár a 70. percben lépett pályára a Granada elleni bajnokin (6-1), két perccel később kiosztott egy gólpasszt, majd aztán két gólt is szerzett.
La Liga, 3. forduló:
Atlético Madrid – Granada 6-1 (D. Costa 9., Correa 47., Joao Félix 65., Llorente 73., L. Suárez 85., 93., ill. J. Molina 87.)
Később:
18:30: Cádiz – Sevilla
18:30: Valladolid – Celta Vigo
21:00: Barcelona – Villarreal
Átigazolások
Újpest
Olaszországban téma a csatár
A szlovén Aljosa Matko állítólag Olaszországban lehet kiszemelt remek NB I-es ősze után.
Tóth Alex-transzfer
Közel a megegyezés?
Több helyen is arról írtak, hogy közel lehet a megegyezés Tóth Alex ügyében, így a játékos nem lesz ott majd a Midtjylland elleni meccskeretben. A Fradi játékosa valóban hiányzik a kezdőből és a kispadról is.
Fradi/DVSC
Így alakult Szűcs helyzete
Az NSO szerint az FTC kifizette volna a Szűcs Tamás debreceni szerződésében szereplő kivásárlási árat, de a középpályás inkább a hosszabbítás mellett döntött.