Hivatalos: Barca-Real a tengerentúlon

A történelem során másodszor csap össze Spanyolországon kívül a két nagy rivális.
Csakfoci Admin 2017. március 10., péntek 20:23
A történelem során másodszor csap össze Spanyolországon kívül a két nagy rivális.
Szerző: Csakfoci Admin 2017. március 10., péntek 20:23

A Barcelona és a Real Madrid július 29-én, a miami Hard Rock Stadionban lép pályára egymás ellen felkészülési mérkőzésen. A találkozóra a Nemzetközi Bajnokok Kupája elnevezésű torna keretében kerül sor. A hírt az érintett klubok hivatalos honlapjukon is bejelentették.

A történelem során másodszor fordul elő, hogy a fővárosiak és a katalánok Spanyolországon kívül mérkőznek meg, 1982-ben Venezuelában léptek pályára. A két óriásklub egyébként már harmincegy alkalommal összecsapott felkészülési mérkőzésen, amelyekből a Barca 18-at megnyert és csak négyet vesztett el.

A gránátvörös-kéket honlapján olvasható beszámoló szerint a meccs megszervezésének oka többek között az, hogy Miamiban sok spanyol származású futballszimpatizáns él, ez is ösztönözte a szervezőket.

Átigazolások
RB Leipzig
Orbán és Gulácsi is távozhat
Német lapértesülések szerint Willi Orbán és Gulácsi Péter is elhagyhatja az RB Leipziget.
Visszatért Norvégiába
Bogdán Hunor
Hivatalossá vált, hogy Bogdán Hunor norvég IF Fløya színeiben folytatja pályafutását.
Ajka
Edzőváltás
Már nem Csábi József az Ajka vezetőedzője.
Tovább az összes átigazoláshoz