Videó: Messi kiakadt és a bírót célozta meg a labdával - csoda, hogy nem kapott piros lapot

Az Alavés elleni bajnoki első félidejének hajrájában majdnem sikerült kiállítatnia magát Lionel Messinek, a Barcelona csilagának. Egy neki nem tetsző ítélet után ugyanis a katalánok csapatkapitány egyértelműen a játékvezető felé rúgta a labdát, amit Alejandro Hernández is észlelt, de végül csak sárga lapot adott a támadónak, akit a csapattársaknak és az ellenfeleknek is nyugtatniuk kellett.
Dudás Gábor 2020. november 2., hétfő 11:13
Az Alavés elleni bajnoki első félidejének hajrájában majdnem sikerült kiállítatnia magát Lionel Messinek, a Barcelona csilagának. Egy neki nem tetsző ítélet után ugyanis a katalánok csapatkapitány egyértelműen a játékvezető felé rúgta a labdát, amit Alejandro Hernández is észlelt, de végül csak sárga lapot adott a támadónak, akit a csapattársaknak és az ellenfeleknek is nyugtatniuk kellett.
Szerző: Dudás Gábor 2020. november 2., hétfő 11:13
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz