Az Alavés elleni bajnoki első félidejének hajrájában majdnem sikerült kiállítatnia magát Lionel Messinek, a Barcelona csilagának. Egy neki nem tetsző ítélet után ugyanis a katalánok csapatkapitány egyértelműen a játékvezető felé rúgta a labdát, amit Alejandro Hernández is észlelt, de végül csak sárga lapot adott a támadónak, akit a csapattársaknak és az ellenfeleknek is nyugtatniuk kellett.
Átigazolások
Fradi
Keane mellett kampányolnak
Továbbra is az FTC-t irányító Robbie Keane tűnik a legerősebb jelöltnek a Celtic kispadjára.
Hertha BSC
Dárdai Márton távozhat?
Dárdai Márton is a Hertha BSC nyári keretszűkítésének egyik kulcsszereplője lehet, miközben a klub komoly átalakításra készül a szezon után.
ZTE
Lakos Mihály
Megkapta első profi szerződését a ZTE 2010-es szülésű, utánpótlás-válogatott kapusa, Lakos Mihály, aki a felnőtt csapat edzéseit is gyakran látogatta az idei szezonban.