Ötödik sárgáját szedte össze az uruguayi a Sevilla ellen.
Luis Suárez a Sevilla elleni rangadó (2-1-re nyertek a katalánok, Suárez szerezte a győztes gólt) hajrájában Daniel Carricóval birkózott egy sort, ennek következményeként sárgult be. Ami az ötödik figyelmeztetése volt a bajnokságban, így a Málaga elleni meccsen nem lehet majd ott a pályán a csatár.
El is ismerte, hogy nem nagyon bánja eltiltását, sőt…
- Örülök, hogy sárga lapot kaptam és hogy eltiltottak, így a Real Sociedad és a Madrid elleni meccsekre már tiszta lappal mehetek – nyilatkozta a támadó.
A Barcelona november 19-én a Málagát fogadja, 27-én látogat a Sociedad otthonába, majd december 3-án jön az El Clásico a Real Madrid ellen, a Camp Nouban.
Átigazolások
Irány Törökország?
Akpe Victory
Lapértesülések szerint a Trabzonspor érdeklődik a ZTE 19 éves védője, Akpe Victory iránt, és állítólag már felvették vele a kapcsolatot.
Próbajátékon a Braga fiatalja
Kyanno Silva
A Braga U23-as csapatában szereplő Kyanno Silva is pályára lépett a Nyíregyháza-Wolfsberger AC (0-0) edzőmeccsen.
DVSC
Távozhat a spanyol légiós
Fran Manzanara egy év után távozhat a DVSC-től és a spanyol harmadosztályú AD Alcorcón csapatához igazolhat.