Október 26. helyett egy szerdai napon, december 18-án rendezhetik meg az idény első El Clásicóját, amelyet a katalóniai tüntetések miatt halasztanak el.
Ahogy külföldi körképünkben is beszámoltunk róla, a Spanyol Labdarúgóliga a jövő szombatra várható katalóniai tüntetések miatt azt kérte a Spanyol Labdarúgó Szövetségtől, hogy az október 26-ra kiírt Barcelona-Real Madrid El Clásicót a Camp Nou helyett a Real Madrid stadionjában rendezzék meg a pályaválasztói jog felcserélésével, az ötletet azonban sem a katalán klub, sem a madridiak nem támogatták.
Egy spanyol portál információi szerint így a mérkőzés elhalasztása mellett döntöttek, aminek következtében a rangadót december 18-án (szerdán) pótolják majd a Camp Nouban. Hivatalos bejelentés még nem történt, de azt írják, már megszületett a döntés a halasztással kapcsolatban.
Olvastad már?
A Barca és a Real is elutasította az El Clásico helyszínmódosítását, Ibrával vagy Mandzukiccsal pótolnák Alexist - külföldi körkép
A legfontosabb és legérdekesebb csütörtöki hírek a külföldi foci világából és a nemzetközi átigazolási piacról. Körkép.
Elolvasom
Átigazolások
DVSC/Paks
Pikáns átigazolás készülőben
A Csakfoci úgy tudja, a debreceniek a dobogóért ugyancsak harcban álló paksiak támadójával, az eddigi legjobb szezonját futó Szendrei Ákossal erősítenének.
Topolya
Szivics irányíthat
Szerb lapértesülések szerint az élvonalbeli Topolya új vezetőedzőt nevez ki Szivics Tomiszláv személyében.
Ferencváros
Legendát válthat Keane
Martin O’Neill szerint Robbie Keane minden adottsággal rendelkezik ahhoz, hogy a skót Celtic következő vezetőedzője legyen.