Neymar színészkedés miatt kapott sárgát, de lehet, hogy tévesen - videó

Többször is megkapta már a Barcelona és a brazil Neymar is a kritikát, hogy sokszor színészkedik és rájátszik az esetekre a pályán – sok esetben jogos is volt a felvetés. Talán épp ez ütött vissza a Real Sociedad elleni kupameccs (1-0) második félidejében, amikor a brazil a Rulli kapussal történt találkozását követően elterült a 16-oson belül...
Dudás Gábor 2017. január 20., péntek 18:45
Szerző: Dudás Gábor 2017. január 20., péntek 18:45

A játékvezető, José Gonzalez sárga lapot adott műesésért a támadónak, pedig a visszajátszás alapján talán volt kontakt a felek között, a tudósítások szerint sem volt egyértelmű az eset, igaz, Neymar jó nagyot is homorított. Szerinted? A Barca egyébként épp a brazil egy korábbi 11-esével nyert a mérkőzésen.