Fotó: www.fcbarcelona.com

Nagy a felháborodás: Disznóólat hagyott maga után a Barcelona Prágában - fotók

Finoman szólva sem a klubhoz méltó módon távoztak a Barcelona játékosai a cseh csapat öltözőjéből a Bajnokok Ligája-mérkőzést követően.
Nyikes Zoltán 2019. október 25., péntek 14:18
Fotó: www.fcbarcelona.com
Finoman szólva sem a klubhoz méltó módon távoztak a Barcelona játékosai a cseh csapat öltözőjéből a Bajnokok Ligája-mérkőzést követően.
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. október 25., péntek 14:18
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Mint ismert, nyögvenyelős, 2-1-es győzelmet aratott a Barcelona a Slavia Praha elleni idegenbeli Bajnokok Ligája-csoportmérkőzésen szerdán.

A találkozó után azonban nemcsak a kilencven perc alatt látottakról szóltak a hírek, hanem a katalán együttes tiszteletlenségéről is: több fotó és videó látott ugyanis napvilágot arról,

milyen hatalmas felfordulást és rengeteg szemetet hagytak maguk mögött a Barcelona játékosai az öltözőben.

Íme néhány felvétel a rendetlenségről:

ss

Átigazolások
Fradi
Egyre közelebb a váltás
Az FTC védő-középpályása, Cebrail Makreckis egyre közelebb kerül ahhoz, hogy Törökországban folytassa pályafutását.
ZTE
Akpe Victory Törökországban?
A legfrissebb török sajtóhírek szerint a Trabzonspor is leigazolná Akpe Victoryt. A ZTE 19 éves, 195 centis nigériai védője iránt korábban a Rangers, a Basel és a Benfica is érdeklődött.
Újpest
Újabb erősítés
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően a felcsúti Markgráf Ákos is az Újpestté lett.
Tovább az összes átigazoláshoz