Fotó: www.fcbarcelona.com

Nagy a felháborodás: Disznóólat hagyott maga után a Barcelona Prágában - fotók

Finoman szólva sem a klubhoz méltó módon távoztak a Barcelona játékosai a cseh csapat öltözőjéből a Bajnokok Ligája-mérkőzést követően.
Nyikes Zoltán 2019. október 25., péntek 14:18
Fotó: www.fcbarcelona.com
Finoman szólva sem a klubhoz méltó módon távoztak a Barcelona játékosai a cseh csapat öltözőjéből a Bajnokok Ligája-mérkőzést követően.
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. október 25., péntek 14:18

Mint ismert, nyögvenyelős, 2-1-es győzelmet aratott a Barcelona a Slavia Praha elleni idegenbeli Bajnokok Ligája-csoportmérkőzésen szerdán.

A találkozó után azonban nemcsak a kilencven perc alatt látottakról szóltak a hírek, hanem a katalán együttes tiszteletlenségéről is: több fotó és videó látott ugyanis napvilágot arról,

milyen hatalmas felfordulást és rengeteg szemetet hagytak maguk mögött a Barcelona játékosai az öltözőben.

Íme néhány felvétel a rendetlenségről:

ss

Átigazolások
DVTK
Galántai Tamás hazatért
Átigazolási díj ellenében 2006-os születésű, korosztályos válogatott középpályást igazolt a DVTK Olaszországból.
Ajka/KBSC
Makrai kölcsönben
Makrai Gábor a Kolorcity Kazincbarcika SC együttesétől érkezik Ajkára kölcsönben a szezon végéig.
BVSC
Bontás, majd aláírás
A BVSC 29 éves középpályása, Szilágyi Máté szerződést bontott a zuglói klubbal, majd aláírt az NB III-as III. Kerülethez.
Tovább az összes átigazoláshoz