Ángel Di María néhány percre a katalánokhoz "igazolt".
Szerda hajnalban meghekkelték a Barcelona Twitter-csatornáját. Az egyik internetes védelmi rendszerhez tartozó – és igen vicces kedvükben lévő - hekkerek „bejelentettek” egy sztárigazolást is Ángel Di María személyében. A csoport aztán leleplezte magát, és viccesen megüzente a katalán klubnak, hogy ha jó védelmi rendszert akarnak, akkor lépjenek kapcsolatba velük.
A Barca egyébként tényleg érdeklődik az argentin klasszis iránt, de a párizsiak aligha engedik el Di Maríát idén nyáron.

Átigazolások
NB I-ben kaphat munkát?
Eugen Neagoe
Eugen Neagoe ismét munkába állhat, és állítása szerint két országból is érdeklődnek iránta.
Mégis marad Iránban
Gera Dániel
Visszatért Teheránba Gera Dániel, miután a légiósok közül elsőként csatlakozott a Persepolis nyári felkészüléséhez.
DVSC-hez igazolt
Rottem Keller
A DVSC hivatalosan bejelentette Rotem Keller szerződtetését, az izraeli-magyar állampolgárságú játékos három évre írt alá.