A Barcelona hazai pályán 2-1-re legyőzte a Getafét a spanyol bajnokság 24. fordulójában. A katalánok Griezmann és Sergi Roberto révén hat perc alatt két gólt is szereztek. Az első félidőben Allan Nyom is betalált, de a VAR érvénytelenítette a találatot. A 66. percben a semmiből szépített a Getafe, amivel kialakult a 2-1-es végeredmény.
Barcelona - Getafe 2-1 (Griezmann 33., S. Roberto 39., ill. Ángel 66.)
Korábban játszották
Mallorca - Alavés 1-0 (Cucho 63.)
Átigazolások
Újpest
Külföldi erősítés
A 18 éves belső középpályás, Cheick Diabaté hazájából, az elefántcsontparti másodosztályú Leader SC-től igazol Újpestre, a második csapathoz - írja a Lila Sector.
Magyar foci
Doll kispadra vágyik
A Magyarországon élő Thomas Doll alig várja, hogy új csapata legyen. Azt is elárulta, egy osztrák klubbal nemrégiben kapcsolatban állt.
Légiósok
Bőszét megvennék
A tavaly szeptemberben a DAC-tól a Comónak kölcsönadott Bősze Levente maradhat az olaszoknál, miután azok érvényesítenék vásárlási jogukat. (NSO)