Király-kupa: A Barca nem tudott előnyt szerezni a Real ellen - videó

A spanyol Király-kupa elődöntőjének első mérkőzésén a Barcelona hazai pályán 1-1-es döntetlent ért el a Real Madrid ellen.
Privacsek András 2019. február 6., szerda 22:50
Szerző: Privacsek András 2019. február 6., szerda 22:50

Jól kezdett a Real, a Messi nélküli Barcelona ellen: a 6. percben Benzema beadása után Lucas Vázquez perdített közelről a jobb sarokba. A Barca nagy erőket mozgósított az egyenlítés érdekében, de Rakitic fejese a felső lécen csattant, majd Suárez 18 méteres lövését Navas kiütötte.

A második félidő elején egyenlítettek a hazaiak: egy kipattanót követően Malcom tekert a kapuba.  Egyórányi játék után beállt Messi, de ezúttal ő sem tudott hozzátenni a katalánok játékához, így maradt az 1-1.

A visszavágót február 27-én rendezik a Bernabéuban.

Barcelona – Real Madrid 1-1 (Malcom 58., ill. Lucas Vázquez 6.)

A másik elődöntőben csütörtökön a Betis a Valenciát fogadja.

Németh Hunor Vajk
Hosszú távú szerződést írt alá a dán Köbenhavnnál az U17-es magyar válogatott játékos, Németh Hunor Vajk.