Kétszer bombázta szét a Barca kapuját a volt Újpest-játékos - videó

Elvette a Barcelona veretlen bajnoki szezonjának lehetőségét a Levante, köszönhetően Enis Bardhi bombagóljának, illetve duplájának is. A tavaly még Újpesten futballozó macedón válogatott középpályás első gólját a 46. percben bombázta a katalánok kapujába. 10 perccel később aztán egy remek támadást fejezett be újabb nagy erejű lövéssel a fiatal futballista. 5-4-re győzött a valenciai gárda vasárnap.
Dudás Gábor 2018. május 13., vasárnap 22:14
Szerző: Dudás Gábor 2018. május 13., vasárnap 22:14

TABELLA: A spanyol bajnokság állása itt!

La Liga, 37. forduló:

Levante – Barcelona 5-4 (E. Boateng 9., 30., 50., Bardhi 46., 56., ill. Coutinho 38., 59., 64., L. Suárez 71. – 11-esből)

Espanyol – Málaga 4-1 (Moreno 8., S. García 27., Léo Baptistao 30., Piatti 79. – 11-esből, ill. Adrián 39. – 11-esből)

Mint arról a csakfoci.hu elsőként beszámolt, Bardhi és a Levante gyümölcsöző kapcsolata az Újpest számára hozott és hozhat is még pénzt:

Majdnem 100 millióval lett gazdagabb az Újpest a Barcelona meccse után
A Levante bennmaradása egyben az Újpest klubkasszájának is bővülést jelent: remek üzletet kötöttek a spanyolokkal Enis Bardhi ügyében, most és egy év múlva is érkezhet egy magyar szinten komoly összeg.
Újra csapatot kapott
Ricardo Moniz
A Fradi és a Zete korábbi edzőjének, Ricardo Moniznak kell megmentenie a Zürich idei szezonját.
Henry Wingo
A Csakfoci úgy tudja, hogy Henry Wingo nyártól jó eséllyel az MLS-ben szereplő Austin FC-ben folytathatja pályafutását.
Lemondott a vezetőedző
Az NB II-es BVSC-Zuglót irányító Szekeres Tamás hétfőn lemondott vezetőedzői tisztségéről. A szakember november végén vette át az együttest, amely jelenleg a másodosztály 15. helyén áll. (hunfoci.hu)