Fotó: theguardian.com

Hivatalos: Messi távozik a Barcelonától

A Barcelona hivatalosan bejelentette, hogy bár megállapodtak Messivel szerződése meghosszabbításáról, "pénzügyi és strukturális" okok miatt ez mégsem történhetett meg.
Csakfoci Admin 2021. augusztus 5., csütörtök 20:18
Fotó: theguardian.com
A Barcelona hivatalosan bejelentette, hogy bár megállapodtak Messivel szerződése meghosszabbításáról, "pénzügyi és strukturális" okok miatt ez mégsem történhetett meg.
Szerző: Csakfoci Admin 2021. augusztus 5., csütörtök 20:18

Lionel Messi nem a Barcelonában folytatja pályafutását - ezt csütörtökön este a katalán klub jelentette be hivatalos csatornáin.

A gránátvörös-kékek színeiben 778 mérkőzésen 672 gólt szerzett Messinek a 2020/2021-es szezon végén lejárt a szerződése a Barcelonával, és bár az elmúlt napokban arról szóltak a nemzetközi sajtóhírek, hogy további öt évre hosszabbíthat az argentin klasszis, ma eldőlt, hogy más csapatban folytatja pályafutását.

A Barcelona hivatalos honlapjának közleménye szerint

a klub és Messi megegyezett és ma tervezték aláírni az új kontraktust, ám "pénzügyi és strukturális" okok miatt ez nem történhetett meg.

A hatszoros aranylabdás Messi így jelenleg szabadon igazolható.

Átigazolások
DVSC
Szűcs Genovában?
Szűcs Tamásért, a DVSC 21 éves középpályásáért érdeklődik az olasz élvonalbeli Genoa együttese. (haon.hu)
Légiósok
Hová megy Szalai Attila?
A lengyel bajnokságban szereplő Pogon Szczecinben kölcsönben futballozó Szalai Attila nem zárkózik el attól, hogy a következő idényben is a klub játékosa legyen.
ZTE
Svájcba is vinnék a védőt
Az svájci FC Basel is érdeklődik a ZTE nigériai védője, Akpe Victory iránt. A Magyar Kupa-döntőn meg is nézték a 19 éves játékost. (Basler Zeitung)
Tovább az összes átigazoláshoz