Hátrányból fordítva nyert a Chelsea, Messi és Suárez gólja ellenére botlott a Barca - videók

Hiába került hátrányba, végül magabiztosan győzött a címvédő a Premier League-ben, míg az FC Barcelona a Valencia után a Celtát sem tudta felülmúlni.
Csakfoci Admin 2017. december 2., szombat 16:13
Szerző: Csakfoci Admin 2017. december 2., szombat 16:13

A Premier League első szombati mérkőzésén a Chelsea a Newcastle Unitedet fogadta. A vendégek Gayle 12. percben szerzett góljával előnybe kerültek, azonban Hazard és Morata találataival még az első játékrészben fordított a címvédő. A második félidőben Hazard tizenegyesből biztosította be a hazaiak győzelmét.

A Barcelona a Valencia elleni, múlt vasárnapi 0-0 után szeretett volna visszatérni a győzelem útjára, azonban meglepetésre a Celta Vigo szerzett vezetést a két gárda koradélutáni bajnokiján.

Messi Paulinho passzából gyorsan egyenlített, majd a második félidőben Suárez már a katalánokat juttatta előnyhöz, ám erre is volt válaszuk a vendégeknek. Az utolsó tíz percben a sárga lapoké volt a főszerep, hatot osztott ki a játékvezető, és a gránátvörös-kéket nem tudták bevinni a győztes találatot.

Riccardo Piscitelli
Megvan a MOL-éra első igazolása: Riccardo Piscitelli a Mezőkövesdtől érkezik az újpestiekhez a következő idényben.
Fradi
Pászka Lóránd
Bár Pászkára nemigen számít Dejan Stankovic, ő megküzdene a helyéért. Ezzel együtt egy kölcsönadásra is lehet esély nyáron. A Sepsi már többször érdeklődött iránta.