Eldőlt, hány meccses eltiltást ért Messi történelmi piros lapja - videó

A Spanyol Labdarúgó Szövetség két mérkőzésre tiltotta el Lionel Messit, az FC Barcelona argentin csapatkapitányát, akit vasárnap kiállítottak a Spanyol Szuperkupa döntőjében.
Csakfoci Admin 2021. január 19., kedd 17:00
A Spanyol Labdarúgó Szövetség két mérkőzésre tiltotta el Lionel Messit, az FC Barcelona argentin csapatkapitányát, akit vasárnap kiállítottak a Spanyol Szuperkupa döntőjében.
Szerző: Csakfoci Admin 2021. január 19., kedd 17:00

A keddi döntés értelmében a hatszoros aranylabdás játékmester a csütörtöki, Cornella elleni idegenbeli Király Kupa-meccset és a vasárnapi, elchei bajnokit kénytelen kihagyni.

Messi a katalánok 3-2-es vereségével zárult finálé hosszabbításának legvégén, a 121. percben tarkón ütötte az Athletic Bilbao játékosát, Asier Villalibrét.

A 33 éves játékos a Barcelona első csapatának tagjaként most, pályafutásának 753. mérkőzésén kapott először piros lapot.

Magyar vonatkozású érdekesség, hogy 2005-ben Messi Budapesten, a Puskás Ferenc Stadionban mutatkozott be az argentin válogatottban, de augusztus 17-i debütálása igen rövidre sikeredett. Miután a barátságos találkozón a 63. percben csereként pályára lépett, alig két perc múlva távozott, mert az újonc az őt mezénél fogva ráncigáló Vanczák Vilmosnak könyökkel visszaütött, mozdulatát pedig a bíró kiállítással büntette. (MTI)

Messi kiállítást erő mozdulata:

Átigazolások
Légiósok
Styles jövője
A nyári átigazolási időszak érdekes lehet Callum Styles számára.
Puskás Akadémia
Két finn légiós jövője is kérdéses?
A Helsingin Sanomat c. finn lap szerint Urho Nissilä és Mikael Soisalo felcsúti jövője is kétségessé vált a magyarországi kormányváltással.
Légiósok
Szoboszlai az új szerződéséről
Szoboszlai Dominik tisztázta új szerződésének helyzetét a Liverpoolnál – és egyértelműen hosszú távon maradna a klubnál.
Tovább az összes átigazoláshoz