El Clásico: Nem volt gól, de helyzet is kevés a Barca-Realon - videó

0-0-s döntetlennel zárult a Barcelona - Real Madrid spanyol bajnoki mérkőzés a Nou Campban.
Privacsek András 2019. december 18., szerda 22:00
0-0-s döntetlennel zárult a Barcelona - Real Madrid spanyol bajnoki mérkőzés a Nou Campban.
Szerző: Privacsek András 2019. december 18., szerda 22:00

Fokozott biztonsági intézkedések mellett kezdődött az El Clásico. Mint ismert, egyszer már el kellett halasztani a meccset a katalóniai tüntetések miatt, de ezúttal is voltak függetlenségpárti tüntetők a stadion környékén, sőt a stadionban is.

Az első félidő a Real fölényével telt, a Barca a kaput sem találta el a szünetig. A második játékrész kiegyenlítettebb volt, de a legnagyobb helyzetet Bale rontotta el, aki a 72. percben ugyan betalált  a kapuba, de végül a játékvezető a VAR-nak köszönhetően les miatt nem adta meg a találatot. A mérkőzést egy rövid időre politikai aktivisták zavarták meg, de végül nagyobb balhé nélkül ért véget a meccs.

17 forduló után a Barca jobb gólkülönbségének köszönhetően vezet a Real előtt.

Barcelona - Real Madrid 0-0

Átigazolások
PMFC
Dragóner érkezett
A korábbi magyar válogatott hátvéd, Dragóner Attila lett a jelenleg NB III-as PMFC új sportigazgatója.
Ferencváros
Naby Keita
Clemens Fritz, a Werder sportigazgatója árult el részleteket a Ferencvárosnál kölcsönben szereplő Naby Keita várható jövőjéről.
Újpest
Nincs vége a Duarte-ügynek
Romániában azt írják, az Újpest 1,7 millió eurót remél André Duartétől és az FCSB-ből, amiért a játékos egyoldalúan bontott szerződést, majd aláírt új csapatához.
Tovább az összes átigazoláshoz