A Barcelona Messi és Suárez nélkül is ötöt vágott a hazai rajton - videó

A címvédő FC Barcelona, elsősorban kiváló második félidei teljesítményével, 5-2-re győzött a vendég Betis ellen a spanyol labdarúgó-bajnokság második fordulójának vasárnapi zárómérkőzésén.
Dudás Gábor 2019. augusztus 26., hétfő 8:59
Szerző: Dudás Gábor 2019. augusztus 26., hétfő 8:59

A katalánok végig jobbak voltak, ám a vezetést a Betis szerezte meg, és egészen a 45. percig előnyben volt, amikor Antoine Griezmann egyenlíteni tudott.

A nyáron az Atlético Madridtól érkezett világbajnok támadó a fordulás után gyorsan újabb gólt szerzett, csapata pedig a 60. percre eldöntötte a három pont sorsát, miután Carles Perez és Jordi Alba is betalált.

A francia labdarúgó az első Barca-játékos ebben az évszázadban, aki első hazai bajnokiján duplázni tudott a Camp Nouban.

A Barcelona ezzel megszerezte első pontjait a mostani kiírásban, mivel a múlt héten vereséggel nyitotta a bajnokságot. (MTI)

La Liga, 2. forduló, a vasárnapi eredmények:

FC Barcelona - Real Betis 5-2 (Griezmann 41., 50., Carles Pérez 56., Jordi Alba 60., Vidal 77., ill. Fekir 15., Loren Morón 79.)

Leganés - Atlético Madrid 0-1

Alavés - Espanyol 0-0

RCD Mallorca - Real Sociedad 0-1

Márton Gábor
Márton Gábor vezetőedző elmondása szerint a következő idényben is ő ül majd minden bizonnyal a Zalaegerszeg kispadján, és hosszabb távra tervez a kék-fehéreknél. (sportal.blikk.hu)