A magyar játékos pazar kiugratása is kellett a Barca legyőzéséhez - videó

Tajti Mátyás gólpasszt adott korábbi csapata ellen, a győzelemmel pedig már a Bajnokok Kupája elődöntőjében járnak.
Budai László 2017. május 2., kedd 5:56
Tajti Mátyás gólpasszt adott korábbi csapata ellen, a győzelemmel pedig már a Bajnokok Kupája elődöntőjében járnak.
Szerző: Budai László 2017. május 2., kedd 5:56

Tajti Mátyás gólpasszal járult hozzá, hogy a Málaga U19-es csapata egy fordulatos mérkőzésen 4-2-re legyőzze a magyar fiatal korábbi együttesét, a Barcelonát. Tajty az első gólnál ugratta ki remekül társát, aki nem is hibázta el a ziccert. Tajtinak volt még egy pazar labdája (az alábbi videón 1.40-nél), de akkor a játékvezető les miatt közbefújt.

A Málaga az Osasunával vagy a Celta Vigóval játszik majd az U19-es bajnokság régióinak bajnokai számára kiírt Bajnokok Kupája elődöntőjében.

Tajti idén egy trófeát már megnyert a csapattal, a Málaga második együttesével a spanyol negyedosztályban végeztek az élen.

A mérkőzés összefoglalója, a gólpassz 0.30-nál

 
Átigazolások
MTK
Hosszabbítás
Meghosszabbították a 19 éves László Krisztián szerződését, aki kupameccsen már a felnőtteknél is debütált. Idén kooperáció keretében a Kozármislenyt erősíti.
KTE
Profi fiatal
Aláírta első profi szerződését a Kecskemét saját nevelésű védője, a 2006-ös születésű Horváth András, aki a Soroksár elleni edzőmeccsen tavasszal bemutatkozhatott az NB II-es csapatban.
Kisvárda
Nigériai érkezők
Két fiatal nigériai támadó, a lagosi Klassisch Football Academy neveltjei, Pascal Yakaobi és Ifeanyi Osondu csatlakozott a várdaiak NB III-as csapatához.
Tovább az összes átigazoláshoz