Botlott a Real Madrid, a hajrában gálázott a Barca - videó

Lionel Messi hiányában is simán nyertek a Sporting Gijon vendégeként. A Real a Las Palmas otthonában botlott.
Csakfoci Admin 2016. szeptember 24., szombat 20:55
Szerző: Csakfoci Admin 2016. szeptember 24., szombat 20:55

Az első félidőben szűk fél óra elteltével szerzett vezetést a Barcelona Suarez góljával, rá három percre Rafinha is betalált. Sokáig maradt ez az állás, aztán a 74. percben emberelőnybe került a katalán csapat. Tíz emberrel nem bírta a Sporting Gijon, az utolsó 10 percben Neymar kétszer is betalált, közte Arda Turan is, így a végére kiütötte ellenfelét a Barca, 5-0-ra nyert a Barcelona.