Sallait a Bajnokok Ligájára tartogatja edzője

A magyar csatár jó eséllyel szerepet kap majd a jövő heti, Tottenham elleni BL-mérkőzésen.
Budai László 2017. szeptember 22., péntek 12:12
A magyar csatár jó eséllyel szerepet kap majd a jövő heti, Tottenham elleni BL-mérkőzésen.
Szerző: Budai László 2017. szeptember 22., péntek 12:12

Sallai Rolandot nem nevezték a péntek esti, Aris-APOEL ciprusi bajnoki mérkőzésre – írja a reporter.com. A lap szerint a magyar támadó kimaradásának az az oka, hogy az APOEL-nél pihentetni szeretnék a játékost.

A csapat programja ugyanis igen sűrű, Sallaiék kedden este már Bajnokok Ligája-mérkőzést játsszanak az angol Tottenham ellen. A magyar játékos így minden bizonnyal azért nem kap szerepet a bajnokságban, hogy a BL-találkozón teljes erőbedobással segíthesse együttesét.

Átigazolások
Nyíregyháza
Megvan az új vezetőedző
Szerda délután hivatalossá vált: Bódog Tamás lett a Nyíregyháza Spartacus új vezetőedzője - jelentette be a Szpari. A komoly nemzetközi tapasztalattal rendelkező szakember Németországból tér haza.
DVTK
Senticet figyelik
Karlo Sentic neve középpontban lehet a téli átigazolási időszakban.
Szpari
Bódog érkezik?
Az nso.hu szerint Bódog Tamás is jelöltként merült fel a Nyíregyháza Spartacus vezetőedzői posztjára, mint Szabó István utódja. A hivatalos bejelentés délután megszülethet.
Tovább az összes átigazoláshoz