Topligák: A Román a félidőnyi emberelőny sem segített, nyolcgólos meccsen kapott ki a Sevilla - eredmények, videók

A címvédő Juventus szoros meccset nyert meg a Serie A-ban, Spanyolországban pedig idegenben, öt gólt lőve aratott bravúrgyőzelmet a Betis.
Csakfoci Admin 2018. január 6., szombat 22:59
Szerző: Csakfoci Admin 2018. január 6., szombat 22:59

Honlapunkon már beszámoltunk a Serie A délutáni találkozóinak történéseiről, este azonban két újabb nagycsapat, a Roma és a Juventus is pályára lépett.

Előbbi - a botrányosan szilveszterező Radja Nainggolant nélkülözve - nagy meglepetésre hazai pályán kapott ki az Atalantától. A rómaiak pocsék teljesítményét tovább tetézi, hogy a 2-1-es vereséget egy teljes félidőt emberelőnyben futballozva játszották le, hiszen a gólt is szerző De Roon már az első félidőben összeszedte második sárga lapját.

A nap zárómérkőzésén a Juventus ha nehezen is, de begyűjtötte a három pontot a Cagliari vendégeként.

AS Roma - Atalanta 1-2 (Dzeko 56. ill. Cornelius 14., De Roon 19.) - kiállítva: De Roon (45.-Atalanta)

Cagliari - Juventus 0-1 (Bernardeschi 74.)

Spanyolországban az Atlético Madrid győzelmével és Diego Costa második sárga lapot érő gólörömével kezdődött a "futballszombat", később még három találkozóra került sor.
A Valencia és az Eibar gyakorlatilag papírforma győzelmet aratott, a Sevilla viszont hazai pályán, sokgólos, élvezetes meccsen 5-3 arányban alulmaradt a Betisszel szemben.

Valencia - Girona 2-1 (Ramalho (öngól) 27., Parejo 48.  ill. Portu 8.)

Las Palmas - Eibar 1-2 (Viera 32. ill. Orellana 73., Enrich 77.)

Sevilla - Betis 3-5 (Yedder 13., Kjaer 40., Lenglet 67. ill. Fabián Ruiz 1., Feddal 21., Durmisi 63., S. León 65., Tello 95.)

FRISS TABELLÁK: ÍGY ÁLLNAK EURÓPA TOPLIGÁI - KATTINTS!