Topligák: Először botlott a Barca, a Napoli 8/8-nál jár – videó, tabellák

A katalánok a 82. percben egyenlítettek. A nápolyiak kihasználták a Juventus botlását.
Budai László 2017. október 14., szombat 22:41
Szerző: Budai László 2017. október 14., szombat 22:41

Saúl 21. percben lőtt remek góljával az Atlético Madrid sokáig vezetett a Barcelona elleni hazai bajnokin. Luis Suárez azonban a 82. percben, egy közeli fejessel egyenlített, így 1-1-el zárult a találkozó. A Barca első hét bajnokiját mind megnyerte, így ebben a szezonban először vesztett pontot.

A Barcelonával hasonló cipőben járt a Napoli, hiszen az olasz csapat is 7/7-tel várta a mai rangadót. A Roma elleni összecsapáson Insigne már a 20. percben előnyhöz juttatta a nápolyiakat, ezt pedig sikerült is megtartani, így 8 forduló után az összes pontot begyűjtötte Maurizio Sarri együttese (0-1). Nem mellesleg kihasználta a Laziótól vereséget szenvedett Juventus botlását.

A SERIE A ÉS A LA LIGA TABELLÁJA - KATTINTS!

Topligák: A Juve egy 97. percben rontott 11-es miatt kapott ki, Gulácsiék a Dortmundot verték – videó
Az Arsenal együttese a hosszabbításban bukott el egy pontot, míg a Juve több mint két év után kapott ki hazai pályán az olasz bajnokságban.