Szétkönyökölte Balogh fejét az Inter játékosa - ijesztő fotók

A csereként beállt fiatal magyar csatár fejéből ömlött a vér a milánói bajnoki végén.
Dudás Gábor 2016. augusztus 29., hétfő 6:32
A csereként beállt fiatal magyar csatár fejéből ömlött a vér a milánói bajnoki végén.
Szerző: Dudás Gábor 2016. augusztus 29., hétfő 6:32

Mint arról beszámoltunk, a Palermo mindkét magyar játékosa, Sallai Roland és Balogh Norbert is játszott csapatuk Internazionale elleni olasz bajnokiján (1-1) vasárnap, a milánói Giuseppe Meazza Stadionban.

Utóbbin mély nyomokat is hagyott a heves csata, a Corriere dello Sport cikke és fotói tanúsága szerint Danilo D’Ambrosio könyökével találkozott a csatár feje.

 

 

 

Átigazolások
FTC
Kiszemelt
A Markaj News értesülései szerint az FTC érdeklődést mutat a 19 éves Tufail Shinwari iránt. A háromszoros pakisztáni válogatott támadó középpályás jelenleg a Karachi United futballistája.
Légiósok
Yaakobishvili Antal
Elképzelhető, hogy Yaakobishvili Antal a következő szezonban is a Tenerifénél marad, ugyanakkor az sem kizárt, hogy a Girona visszarendeli, és értékesíti őt a spanyol első- vagy másodosztályba. (NSO)
DVSC/MLSZ
Kemenes Szabolcs érkezik
A Csakfoci értesülései szerint Kemenes Szabolcs távozik az U19-es válogatott éléről és Debrecenben lesz utánpótlás-sportigazgató.
Tovább az összes átigazoláshoz