A pénzügyi Fair Play megsértése miatt szankcionálta az UEFA a Milant, amely így nem indulhat az Európa Ligában.
A következő két idény egyikében, amelyikben jogot szerez Bajnokok Ligája vagy Európa Liga-indulásra, nem élhet azzal a hétszeres BL-győztes AC Milan - közölte az Európai Labdarúgó Szövetség. Az UEFA a pénzügyi Fair Play megsértésével indokolja döntését.
A milánóiak a 206/17-es idényben elért hatodik helyezésüknek köszönhetően indulhattak volna az Európa Ligában, így azonban elesnek ettől a lehetőségtől, helyükre az olasz élvonal hetedikje, az Atalanta "ugorhat be". A Milan még fellebbezést nyújthat be a határozat ellen.
Átigazolások
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.