A rögtön a második percben előnybe kerülő Milan a második félidőben gálát rendezett a SPAL elleni olasz bajnokin, és 4-0-s győzelemmel fejezte be a mérkőzést.
Sima győzelmet aratott az olasz élvonal első szombati mérkőzésén az AC Milan: Gennaro Gattuso együttese a kiesőhelyen tanyázó SPAL otthonában lépett pályára, és már a 2. percben megszerezte a vezetést. A szünetig nem esett újabb gól, fordulás után viszont újabb három találattal terhelte meg ellenfele kapuját a milánói csapat, és 4-0-s győzelemmel fejezte be a mérkőzést.
SPAL - Milan 0-4 (Cutrone 2., 65., Biglia 73., Borini 90.)
FRISS TABELLA: ÍGY ÁLL AZ OLASZ BAJNOKSÁG - KATTINTS!
Átigazolások
Légiósok
Szoboszlai az új szerződéséről
Szoboszlai Dominik tisztázta új szerződésének helyzetét a Liverpoolnál – és egyértelműen hosszú távon maradna a klubnál.
Fradi
Keane újabb kérője?
Angliában azt a forgatókönyvet vázolták fel, hogy ha Frank Lampard a Bournemouth kedvéért elhagyja a Coventryt, akkor minden szempontból Robbie Keane lenne az ideális utód a PL-be feljutó klubnak.