Serie A: Nagy Ádám gólpasszal tért vissza - győzött a Juve és a Napoli is

Az olasz bajnokság 10. fordulójában nyertek az élcsapatok. Nagy Ádám már az első félidőben beállt a Bolognába és csapata egyik legjobbja volt.
Privacsek András 2017. október 25., szerda 22:43
Szerző: Privacsek András 2017. október 25., szerda 22:43

A Serie A állása - itt!

Nagy Ádámot a 42. percben cserélte be Roberto Donadoni, de ekkor a Bologna már 2-0-s vesztésre állt. A magyar középpályás a második félidő elején kiosztott egy gólpasszt, majd a végén volt egy szép szólója és lövése. A válogatott játékos ezúttal támadó középpályást játszott.

Serie A, 10. forduló, eredmények:

Bologna - Lazio 1-2 (Lulic 50. - öngól, ill. Savic 4., Lulic 28.)

Nagy Ádám gólpassza:

Juventus - SPAL 4-1 (Bernardeschi 14., Dybala 22., Higuain 65., Cuadrado 70., ill. Paloschi 34.)

Genoa - Napoli 2-3 (Taarabt 4., Izzo 76., ill. Mertens 14., 30., Zukanovic 60. - öngól)
Roma - Crotone 1-0 (Perotti 10. - 11-esből)
Chievo - AC Milan 1-4 (Birsa 61., ill. Suso 36., Cesar 42. - öngól, Calhanoglu 55., Kalinic 64.)
Cagiari - Benevento 2-1 (Farago 9., Pavoletti 92., ill. Iemello 90. - 11-esből)
Fiorentina - Torino 3-0 (Benassi 29., Simeone 66., Babacar 75. - 11-esből)
Sassuolo - Udinese 0-1 (Barak 32.)