Zsinórban 20. bajnokiján maradt veretlen a Lazio a Serie A-ban, 3-2-s vasárnapi, genovai sikerével pedig csak egy ponttal van lemaradva a római gárda az éllovas Juventustól. A vendégek olasz válogatott csatára, Ciro Immobile már a 26. gólját szerezte a bajnokságban.
Serie A, 25. (csonka) forduló:
Genoa – Lazio 2-3 (Cassata 57., Criscito 90. – 11-esből, ill. Marusic 2., Immobile 51., Cataldi 71.)
Később:
15:00: Torino – Parma
18:00: AS Roma – Lecce
Olvastad már?
Bejelentették: Olasz topmeccsek maradnak el a koronavírus miatt
Három vasárnapi élvonalbeli labdarúgó-mérkőzést, az Atalanta-Sassuolo, a Verona-Cagliari, a Torino-Parma és az Internazionale-Sampdoria találkozót is elhalasztják Olaszországban a koronavírus miatt – jelentette be Giuseppe Conte miniszterelnök.
Elolvasom
Átigazolások
Újpest
Külföldi erősítés
A 18 éves belső középpályás, Cheick Diabaté hazájából, az elefántcsontparti másodosztályú Leader SC-től igazol Újpestre, a második csapathoz - írja a Lila Sector.
Magyar foci
Doll kispadra vágyik
A Magyarországon élő Thomas Doll alig várja, hogy új csapata legyen. Azt is elárulta, egy osztrák klubbal nemrégiben kapcsolatban állt.
Légiósok
Bőszét megvennék
A tavaly szeptemberben a DAC-tól a Comónak kölcsönadott Bősze Levente maradhat az olaszoknál, miután azok érvényesítenék vásárlási jogukat. (NSO)