Serie A: Ronaldo-gól nélkül, de legyőzte a Juve a Romát, hazai Milan-vereség, Nagy Ádám végig játszott - videó

A Napoli nyert, az Inter döntetlent játszott az olasz élvonalban, ahol a tíz szombati mérkőzésből csak négyen született kettőnél több gól. Eredmények.
Csakfoci Admin 2018. december 22., szombat 22:29
A Napoli nyert, az Inter döntetlent játszott az olasz élvonalban, ahol a tíz szombati mérkőzésből csak négyen született kettőnél több gól. Eredmények.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. december 22., szombat 22:29
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Serie A, 17. forduló

Juventus - Roma 1-0 (Mandzukic 35.)

Milan - Fiorentina 0-1 (Chiesa 73.)

Parma - Bologna 0-0

A vendégcsapatban a magyar válogatott középpályás, Nagy Ádám végig a pályán volt.

Chievo - Inter 1-1 (Pellissier 91. ill. Perisic 39.)

Napoli - SPAL 1-0 (Albiol 45.)

Empoli - Sampdoria 2-4 (Pasqual 11.-büntetőből, Caputo 76. ill. G. Ramírez 41., Quagliarella 69., Caprari 87., 91.)

Sassuolo - Torino 1-2 (Brignola 92. ill. Belotti 54., Falque 94.)

Genoa - Atalanta 3-1 (Toloi 45+6.-öngól, Lazovic 67., Piatek 88. ill. Zapata 55.-büntetőből)

Udinese - Frosinone 1-1 (Mandragora 32. ill. Ciano 61.-büntetőből)

Korábban:

Lazio – Cagliari 3-1 (Milinkovic-Savic 12., Acerbi 23., Lulic 67. ill. J. Pedro 92.-büntetőből)

Olvastad már?
Öt góllal ütötte ki ellenfelét a "Mourinho-mentes" United, a Barca kettőt, a Bayern csodagólt is lőtt - videók
Idegenben, öt szerzett góllal győzött José Mourinho menesztése után a Manchester United, a Barcelonában Messi is betalált, a Bayernben Ribéry duplázott, de nem övé volt a legszebb találat. Eredmények.
Elolvasom
Átigazolások
ETO/AEK
A Vitális-transzfer
Várhatóan négy évre ír majd alá az AEK Athénnal Vitális Milán, akiért 2,5 millió eurót fizetnek a görögök. Az AEK szóban már megegyezett az ETO-val. Hamarosan jöhet a bejelentés. (sport24.gr)
Újpest
Markgráf távozott
A dán élvonalbeli Köbenhavn bejelentette az Újpest 21 éves játékosának, Markgráf Ákosnak az érkezését.
Légiósok
Gulácsi Péter
Megvan Gulácsi Péter új csapata - a La Ligában folytatja a magyar kapus.
Tovább az összes átigazoláshoz