Serie A: Ibra megszerezte pályafutása első öngólját, mégis hős lett - videó

Zlatan Ibrahimovic a 957. mérkőzésén megszerezte pályafutása első öngólját, mégis ő lett a hős a Bologna ellen, miután az ő góljával alakult ki a 4-2-es Milan-győzelmet jelentő végeredmény.
Csakfoci Admin 2021. október 23., szombat 22:37
Szerző: Csakfoci Admin 2021. október 23., szombat 22:37

Serie A, 9. forduló

Bologna-AC Milan 2-4 (Ibrahimovic 49. - öngól, Barrow 52., ill. Rafael Leao 16., Calabria 35., Bennaszer 84., Ibrahimovic 90.) - kiállítva: Soumaoro 20., Soriano 56. (Bologna)

A Milan két góllal vezetett a Bologna ellen, és mivel a hazaiaktól még az első félidőben zuhanyozni küldték Adama Soumaorót utolsó emberként elkövetett szabálytalanság miatt, a vendégek úgy gondolhatták, aligha lesz már izgulnivaló.

Ehhez képest a Bologna emberhátrányban három perc alatt egyenlített,

az első hazai gól Zlatan Ibrahimovic fejéről pattant a saját kapujába.

Az 58. percben aztán kettős emberhátrányba kerültek a hazaiak, amit a mérkőzés hajrájában kétszer is kihasznált a milánói együttes, Ibrahimovic saját kapuja után az ellenfélébe is betalált egyszer. (MTI)

Ibrahimovic öngólja 8:555-nél, mindent eldöntő gólja 15:30-tól látható:

Topligák: Dárdaiék csendben jönnek fel, mint a talajvíz, a Chelsea-nél most nagyon kiszakadt a gólzsák - eredmények, videók
A német élvonalbeli bajnokság 9. fordulójának szombat esti játéknapján Dárdai Pál együttese, a Hertha BSC zsinórban második győzelmét aratta, miután hazai pályán 1-0-ra legyőzte a Mönchengladbachot. A berlini együttes a mostani sikerrel feljött a tabellán a 10. helyre. Az angoloknál az éllovas Chelsea 7-0-ra nyert a sereghajtó Norwich City ellen a Premier League 9. fordulójának szombati első mérkőzésén.
REAC
Urbán lehet az edző
Sajtóhírek szerint Urbán Flórián veheti át a harmadosztályban szereplő rákospalotaiak irányítását.
Dárdai Pál
A 26 éves szélső, Fabian Reese a napokban a csapat nevében látogatást tett Dárdai otthonában, a célja pedig az volt, hogy meggyőzze a magyar trénert a júniusban lejáró szerződésének meghosszabbításáról.