Serie A: Hátrányból fordítva nyert a Milan, hatgólos döntetlent játszott a Juventus - eredmények, videók

Az AC Milan hátrányból fordítva 3-1-re legyőzte a vendég Parmát, míg a címvédő Juventus végig izgalmas, 3-3-as döntetlent játszott a Sassuolo ellen az olasz bajnokság 33. fordulójának szerdai játéknapján.
Csakfoci Admin 2020. július 15., szerda 23:43
Szerző: Csakfoci Admin 2020. július 15., szerda 23:43
AC Milan-Parma 3-1 (Kessié 55., Romagnoli 59., Calhanoglu 77., ill. Kurtic 44.)

A Parma a 44. percben szerzett vezetést, amelyet az 55. percig tudott megtartani, az 59. percben pedig már hátrányban volt. A milánóiak a 77. percben esett harmadik góljukkal biztosították be a győzelmüket.

A Milan az újrakezdést követően továbbra is veretlen - házigazdaként ráadásul hibátlan -, hetedik bajnokiján két döntetlen mellett ötödször nyert. A Parmának eközben a rossz sorozata nem szakadt meg: a legutóbbi hat fordulóban csupán egy pontot gyűjtött.

Juventus-Sassuolo 3-3 (Djuricic 29., Berardi 51., Caputo 54., ill. Danilo 5., Higuaín 12., Sandro 64.)

A Juventus a Sassuolo ellen a 12. percben már 2-0-ra vezetett Danilo és Higuaín egy-egy találatával, ám a hazaiak az 54. percig fordítani tudtak.  A 64. percben egyenlítettek a torinóiak Alex Sandro révén, így a Juve 3-3-as döntetlent játszott a Sassuolo vendégeként.

Bologna-Napoli 1-1 (Barrow 80., ill. Manolas 7.)

A Napoli hiába vezetett a 7. perctől a Bologna vendégeként, a házigazdák a 80. percben egyenlítettek. A két együttes ezt megelőzően 2014 januárjában nem bírt egymással, azóta a Napoli hat, a Bologna három alkalommal bizonyult jobbnak.

Sampdoria-Cagliari 3-0 (Gabbiadini 8., Bonazzoli 40., 54.)

A Sampdoria - amely már a 8. percben megszerezte a vezetést - simán elintézte a Cagliarit, a hazaiaknál Federico Bonazzoli duplázott. A vendégcsapat öt forduló óta nyeretlen.

Lecce-Fiorentina 1-3 (Sakov 88., ill. Chiesa 6., Gezzal 38., Cutrone 40.)

Udinese-Lazio 0-0

A Lazio mégsem tudott közelebb kerülni a Juvéhoz, mert gól nélküli döntetlenre végzett az Udinese vendégeként. A római csapat korábban remekül szerepelt, de immár négy mérkőzés óta nyeretlen. (MTI/csakfoci.hu)

AS Roma-Verona 2-1 (Veretout 10. - büntetőből, Dzeko 48., ill. Pessina 47.)