Serie A: Az Inter másodikként zárt, a Roma elverte az olasz bajnokot, Immobile gólrekorder lett - eredmények, videók

Az Internazionale szerezte meg a második helyet az olasz bajnokságban, miután az utolsó forduló szombati játéknapján 2-0-ra nyert riválisa, a harmadikként záró Atalanta vendégeként.
Csakfoci Admin 2020. augusztus 1., szombat 22:46
Szerző: Csakfoci Admin 2020. augusztus 1., szombat 22:46

A negyedik Lazio 3-1-re kikapott a kupagyőztes otthonában Nápolyban. A fővárosiak találatát Ciro Immobile szerezte, aki a pontvadászat gólkirálya lett 36 góllal. Ezzel beállította a Serie A rekordját, egyúttal kiérdemelte a szezon legeredményesebb európai bajnoki góllövőjének járó Aranycipőt.

A bajnok Juventus vereséggel zárt, miután saját pályáján 3-1-es vereséget szenvedett az AS Romától. (MTI)

Összefoglalók
Brescia-Sampdoria 1-1 (Torregrossa 49. - büntetőből, ill. Leris 41.)

AC Milan-Cagliari 3-0 (Klavan R. 11. - öngól, Ibrahimovic 55., Castillejo 57.)

Atalanta-Internazionale 0-2 (D'Ambrosio 1., Young 20.)

Juventus-AS Roma 1-3 (Higuain 5., ill. Kalinic 23., Perotti 44. - büntetőből, 52.)

Napoli-Lazio 3-1 (Ruiz 9., Insigne 54. - büntetőből, Politano 92., ill. Immobile 22.)