Potyogtak a gólok a Serie A-ban: Talpra állt az Inter, Balogh kapufája - videók

Ez történt vasárnap délután az olasz élvonalban.
Dudás Gábor 2017. február 12., vasárnap 16:05
Szerző: Dudás Gábor 2017. február 12., vasárnap 16:05

TABELLA: A Serie A állása itt - kattints!

18 gól esett a négy vasárnap délutáni találkozón a Serie A-ban. A legkevesebb Milánóban, ahol a Juventus elleni derbin megtorpant Internazionale máris magára talált és Eder, illetve Candreva góljával 2-0-ra verte az Empolit.

A Torino már 5-0-ra is vezetett a Pescara ellen, de a vendégek nem hagyták kiüttetni magukat végül, és az utolsó bő negyedórában – egy öngólnak is köszönhetően – szépítetek azért az eredményen (5-3).

Az Atalanta a Palermo, míg a Chievo a 4. perctől emberhátrányban játszó Sassuolo stadionjában győzött 3-1-re, előbbi találkozón a szicíliaik mindkét magyarja, Balogh Norbert és Sallai Roland is a kispadon ült, előbbi be is állt a hajrára, mintegy tíz percet töltött a pályán, de ennyi idő alatt is közel volt az első szezonbeli találatához, a kapufát találta el a fiatal támadó a 93. percben.

SERIE A, 24. FORDULÓ:

Internazionale – Empoli 2-0 (Eder 14., Candreva 54.)

Torino – Pescara 5-3 (Falque 2., Ajeti 9., Belotti 15., 61., Ljajic 53., ill. Ajeti 73. - öngól, Benali 75., 83.)

Palermo – Atalanta 1-3 (Chochev 41., ill. Conte 19., A. Gomez 26., Cristante 79.)

Sassuolo – Chievo 1-3 (Matri 24., ill. Inglese 39., 56., 67.)

Korábban: Crotone – AS Roma 0-2

18.00: Sampdoria – Bologna

20.45: Cagliari – Juventus

Így add a csakfoci.hu-t a mobilod főképernyőjéhez!