Patináns olasz klub vinné Dzsudzsákot - a Bursaspor tehet keresztbe

Ez lehet a probléma.
admin 2016. június 25., szombat 11:05
Ez lehet a probléma.
Szerző: admin 2016. június 25., szombat 11:05
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

 

 

Szinte biztosra vehető, hogy az olasz bajnokságban szereplő Lazio együttesét az argentin tréner, Marcelo Bielsa veszi majd át. A szakember mindenképpen szeretné megerősíteni a keretet, főleg annak fényében, hogy a gárda legnagyobb sztárja, az olasz válogatott Antonio Candreva minden bizonnyal távozik a nyáron.

A lehetséges érkezők között pedig a magyar válogatott csapatkapitányának, Dzsudzsák Balázsnak is ott emlegetik a nevét. A stopandgoal.net a cikkében arról ír, a Lazio a Bursaspor szélsőjét is szemmel tartja, Igli Tare, az olasz klub sportigazgatója pedig hajlandó is lépéseket tenni az ügyben.

A Laziónál azonban attól tartanak, hogy a Dzsudzsák Balázsért kért 12 millió euró feljebb emelkedhet, a magyar játékos ugyanis két gólt is szerzett a portugálok ellen az Eb-n, amit a török gárda könnyen kihasználhat az átigazolási piacon.

Átigazolások
Békéscsaba
Tájékoztató
A Békéscsaba a kiesést követően bejelentette, hogy megváltozott gazdasági keretek miatt a magasabb bérigényű játékosok egy része elhagyta a klubot.
Csákvár
Próbajáték
Felkészülési mérkőzéseken játszott a BVSC színeiben a Puskás Akadémiás Ominger Gergő.
Szentlőrinc
Középpályás érkezett
Az NB II-es Szentlőrinc bejelentette, hogy szerződtették a PSV akadémiáján is pallérozódott 27 éves középpályást, Kun Bertalant.
Tovább az összes átigazoláshoz