Öt év után újra nem Juventusnak hívják az Olasz Kupa győztesét - videó

A római Olasz Kupa döntőjében a Lazio 2-0-ra legyőzte az Atalantát.
Privacsek András 2019. május 15., szerda 22:46
A római Olasz Kupa döntőjében a Lazio 2-0-ra legyőzte az Atalantát.
Szerző: Privacsek András 2019. május 15., szerda 22:46

Az első félidőben az Atalanta játszott jobban, a bergámói csapatnak volt egy kapufája, majd a szünet előtt Zapata közelről nagy helyzetben fölé fejelt.

A második játékrész nem hozott túl nagy izgalmakat, egészen a 82. percig, amikor egy szöglet után Milinkovic-Savic fejelt a kapuba, majd az utolsó percben Correa egy szép szóló végén eldöntötte a finálét.

Az elmúlt négy kiírást a Juventus nyerte, öt éve fordult elő legutóbb, hogy nem a zebrák diadalmaskodtak.

A Lazionak ez volt a hetedik kupasikere, legutóbb 2013-ban hódították el a rómaiak a serleget.

Atalanta – Lazio 0-2 (Milinkovic-Savic 82., Correa 90.)

Címkék: #Lazio #Atalanta
Átigazolások
Ferencváros
Robbie Keane
Robbie Keane neve felmerült a Wolverhampton kispadján, de nem igaz, hogy jelentkezett a posztra és nem valószínű a klubváltása - derül ki egy írországi cikkből.
Mezőkövesd
Szerződést hosszabbítottak kapusukkal
Hivatalos honlapján jelentette be az NB II-ben szereplő Mezőkövesd, hogy 2028-ig szerződést hosszabbított Deczki Máté, aki az idei szezonban alapembere Csertői Aurél csapatának.
Szentlőrinc
Megvan az edző!
A Csakfoci korábbi hírének megfelelően Visinka Ede lett az NB II-ben szereplő Szentlőrinc edzője.
Tovább az összes átigazoláshoz