Nagy Ádám gólpassza sem volt elég, kikapott a Bologna - videó

A Serie A negyedik fordulójában a Bologna a Napoli ellen lépett pályára. Nagy Ádám kezdett a vendégeknél, és gólpasszával egyenlített a csapata, de ez sem volt elég a bravúrhoz, győzött az esélyesebb Napoli.
Csakfoci Admin 2016. szeptember 17., szombat 20:47
Szerző: Csakfoci Admin 2016. szeptember 17., szombat 20:47

A papírformának megfelelően a hazaiak kezdtek jobban, Callejon már a 14. percben vezetést szerzett. Az első félidőben hatalmas fölényben játszott a Napoli, de több gól nem született.

Az 56. percben aztán egy gyönyörű góllal egyenlített a Bologna, Nagy Ádám passza után Verdi lőtt egy hatalmas gólt, ezzel 1-1 volt az állás. A 61. percben Donadoni lecserélte a magyar játékost.

Ezt követően Milik negyed órán belül duplázott, a 64.és a 78. percben talált be. A 81. percben emberhátrányba is került a Bologna, de az már nem rontott tovább a helyzetükön, ahogyan az várható volt, nyert a Napoli.