Milan-bukta, Hart kettőt kapott a megcsonkult olasz fordulóban - eredmények, videók

Udinei bravúr és Lazio-iksz, két meccset elmosott az eső.
Dudás Gábor 2016. szeptember 11., vasárnap 15:11
Szerző: Dudás Gábor 2016. szeptember 11., vasárnap 15:11

A horvát Stipe Perica 88. percben szerzett góljával győzött az Udinese a San Siróban, így a Milan 3 forduót követően csak 3 ponttal áll. Egy pontot szerzett a Lazio a Chievo otthonában, a második félidő elején, három perc alatt lerendezték a csapatok a gólváltást.

Bemutatkozott a Manchester City-től kölcsönkapott Joe Hart a Torino kapujában, de rögtön két gólt kapott (az egyiknél hibázott, a másik 11-es volt), csapata pedig hiába vezetett, végül vereséget szenvedett (1-2) az Atalanta otthonában.

A Genoa-Fiorentina találkozót elhalasztották az özönvízszerű esőzés miatt, de a Roma és a Sampdoria találkozója is félbeszakadt hasonló okok miatt a szünetben, 1-2 állásnál - fotók és videók itt!

A Roma meccsét aztán hosszabb szünetet követően folytatni tudták - bővebb beszámoló itt!