Menesztették Nagy Ádámék vezetőedzőjét, meg is van az utód

Filippo Inzaghi tavaly nyáron vette át az olasz élvonalbeli klub vezetését, amely azonban jelenleg a kiesést jelentő 18. helyen áll, így a vezetőség a vérfrissítés mellett döntött.
Nyikes Zoltán 2019. január 29., kedd 9:37
Filippo Inzaghi tavaly nyáron vette át az olasz élvonalbeli klub vezetését, amely azonban jelenleg a kiesést jelentő 18. helyen áll, így a vezetőség a vérfrissítés mellett döntött.
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. január 29., kedd 9:37
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Menesztették a válogatott Nagy Ádámot foglalkoztató Bologna labdarúgócsapatának vezetőedzőjét, Filippo Inzaghit, akinek utódja Szinisa Mihajlovics lett.

Az olasz klub hétfő esti közleménye szerint Inzgahi június óta irányította a csapatot, amely azonban mindössze a 18., kieső helyen áll a bajnokságban. Mihajlovics a Bologna csapata kispadján mutatkozott be vezetőedzőként még a 2008-2009-es szezonban, ám akkor hét fordulóval a bajnokság vége előtt a gyenge eredmények miatt menesztették.

Azóta megfordult többek között a Fiorentina, a Sampdoria és az AC Milan kispadján is, de irányította hazája válogatottat is. A szerb szakember szerződése az idény végéig szól, és egyéves hosszabbítási opciót tartalmaz. (MTI)

Átigazolások
Légiósok
Loic Nego elköszönt
Loic Nego Instagram-oldalán köszönt el a francia Le Havre szurkolóitól.
ZTE
Távozott a védő
A ZTE bejelentette, hogy a télen igazolt portugál védő, André Ferreira szerződése lejárt, a klub pedig nem élt a kontraktusban szereplő kivásárlási opcióval, így távozik a csapattól.
Kazincbarcika
Három érkező
A Kazincbarcika három tapasztalt labdarúgó érkezését jelentette be. Az érkezők között van Gresó Mátyás, Palincsár Martin és Hudák Martin.
Tovább az összes átigazoláshoz