Menesztette Donadonit Nagy Ádám csapata – világbajnok és BL-győztes válthatja

A következő szezonban már nem Roberto Donadoni irányítja a Bologna csapatát. Utódja egy korábbi kiváló támadó lehet.
Privacsek András 2018. május 24., csütörtök 18:31
A következő szezonban már nem Roberto Donadoni irányítja a Bologna csapatát. Utódja egy korábbi kiváló támadó lehet.
Szerző: Privacsek András 2018. május 24., csütörtök 18:31
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Bologna hivatalos honlapján jelentette be, hogy Roberto Donadoni távozik a klubtól. A korábbi szövetségi kapitány 2015-ben vette át a csapat irányítását, mindannyiszor magabiztosan tartotta a Serie A-ban az együttest. A most véget ért szezont a 15. helyen zárta Nagy Ádám csapata.

Világklasszis jöhet

Az utód bejelentésére még nem került sor, de olasz lapértesülések szerint Filippo Inzaghi a legesélyesebb a poszt betöltésére. A korábbi kiváló támadó játékosként világbajnoki címet nyert, a Milannal pedig kétszer is elhódította a BL-serleget. Jelenleg a Serie B-s Venezia vezetőedzője.

Átigazolások
Szentlőrinc
Érkező a Vasastól
Tovább bővült az NB II-es Szentlőrinc kerete: a 18 esztendős támadó, Gruber Robin Vasas FC-től igazolt a klubhoz. (szentlorincse.hu)  
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
Olaszország
Costantinót kinevezték
Marco Rossi korábbi segítője, Giovanni Costantino (legutóbb Bishkek City) lett az U16-os olasz válogatott új szövetségi edzője.
Tovább az összes átigazoláshoz