Másodszor játszott a Serie A-ban a 18 éves MTK-nevelés - videó

Az Internazionale után a Lazio ellen is játszhatott Balogh Botond.
Dudás Gábor 2021. január 10., vasárnap 21:17
Az Internazionale után a Lazio ellen is játszhatott Balogh Botond.
Szerző: Dudás Gábor 2021. január 10., vasárnap 21:17
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Serie A-ban az Internazionale után a Lazio ellen pályára lépő Balogh Botond 2015-ben, Sopronból került a Sándor Károly Labdarúgó Akadémia kötelékébe. Az U14-es csapatban történt bemutatkozását követően az MTK Budapest U15-ös, U16-os, U17-es és az U19-es csapatának is meghatározó játékosa volt. A kék-fehérektől 2019 nyarán szerződtette le az olasz Parma, így az őszi brazíliai U17-es világbajnokságon már az olasz klub futballistájaként szerepelt.

Balogh az U17-es válogatott tagjaként részt vett a 2019-es írországi Európa-bajnokságon, ahol az ötödik helyen végzett a nemzeti csapattal, így kijutott a világbajnokságra.

A Parma-Lazio olasz bajnoki összefoglalója:

Átigazolások
MTK
Távozók - hivatalos.
Hegyi Krisztián, Németh Hunor és Adrian Zeljkovic is visszatér klubjához kölcsönszerződése lejárta után.
DVSC
Szűcs Tamás
A portugál Famalicão közel áll ahhoz, hogy leigazolja Szűcs Tamást Debrecenből, akinek várhatóan a jövő hét elején lesz orvosi vizsgálata
Szpari
Farkas Bendegúz
Farkas Bendegúz a Puskás Akadémia labdarúgója, így a kölcsönszerződés lejárta után visszatér Felcsútra - közölte a Nyíregyháza.
Tovább az összes átigazoláshoz