Magyarjai nélkül kapott ki a Palermo

Balogh és Sallai ezúttal csak a kispadon kapott helyet.
admin 2016. október 17., hétfő 20:40
Szerző: admin 2016. október 17., hétfő 20:40

A Torinót fogadta a Serie A-ban a két magyarját ezúttal a cserék közé jelölő Palermo. Balogh Norbert és Sallai Roland azonban hamar felpattant a kispadról, a hazaiak ugyanis mindössze 5 perc játék után megszerezték a vezetést.

Az örömük nem tartott sokáig, sőt, az első félidő végére teljesen elillant, hiszen a vendégek a hidegzuhany után megrázták magukat, és még az első játékrész lefújása előtt háromszor mattolták a palermóiak kapusát, különösen Adem Ljajic volt elemében, aki negyedóra leforgása alatt duplázni tudott.

Fordulás után öt perccel a kegyelemdöfést is bevitték a vendégek, a harmadik gól előtt gólpasszt adó Baselli is feliratkozott az eredményjelzőre, végleg lezárva a meccs sorsát. A Palermo két magyar támadója ezúttal nem jutott játéklehetőséghez a háromgólos vereségbe beleszaladó csapatban.

Palermo - Torino 1-4 (Chochev 5., ill. Ljajic 25., 40., Benassi 45+1., Baselli 50.)