Légiósok: Nagy Ádámék simán nyertek a Serie A-ban, Sallaiék győzelmükkel maradnak az élen

A Bologna magabiztosan verte az utolsó helyezettet az olasz élvonalban, míg Sallai Ádám ciprusi együttese, az APOEL hiába került hátrányba, végül három gólt szerezve győzött.
Csakfoci Admin 2018. január 21., vasárnap 16:58
Szerző: Csakfoci Admin 2018. január 21., vasárnap 16:58

Sima győzelmet aratott az olasz első osztályban a Bologna együttese. Roberto Donadoni gárdája az utolsó helyezett Benevento ellen már az első játékrészben előnybe került, a hajrában pedig újabb két találattal biztosította be győzelmét, amivel maradt a tabella 12. helyén. Válogatott középpályásunk, Nagy Ádám ezúttal nem állt be a hazai csapatba.

Bologna - Benevento 3-0 (Destro 35., De Maio 75., Dzemaili 88.)

Sallai Roland kezdőként kapott lehetőséget, és a 68. percig pályán volt az APOEL Nicosia ciprusi bajnokiján. A magyar játékos csapata hátrányba került, de tíz perc múlva egyenlített, a hajrában pedig két gólt szerezve megszerezte a három pontot. Sallaiék egy meccsel kevesebbet játszva is vezetik a bajnok táblázatot, a második helyezettet a vesztett pontok tekintetében hét ponttal megelőzve.

APOEL Nicosia - AEK Larnaca 3-1 (Morais 31., Efrem 75., Nsue 92. ill. Taulemesse 21.)