Koronavírus: Ronaldoék május elején már edzhetnének

Olasz sajtóinformációk szerint a Serie A csapatai május 4-én kezdhetnék meg újra az edzéseket.
Privacsek András 2020. április 8., szerda 22:12
Olasz sajtóinformációk szerint a Serie A csapatai május 4-én kezdhetnék meg újra az edzéseket.
Szerző: Privacsek András 2020. április 8., szerda 22:12

A La Gazzetta dello Sport értesülései szerint az első időszakban csoportos edzések lennének, de testi kontaktok nélkül, majd egy háromhetes felkészülési időszak után a legjobb esetben május végén folytatódhatna a bajnokság. Ha minden a terv szerint haladna, július közepére be lehetne fejezni a szezont.

A Serie A-ban 26 fordulót rendeztek meg, a Juventus vezet, a Lazio és az Inter előtt.

Olaszországban március végén tetőzött a járvány, de még így is naponta több ezer új fertőzöttet regisztrálnak.

Neked ajánljuk
Átigazolások
Ferencváros
Megint válthat a Fradi 4-szeres bajnoka

Egy szezon után távozhat a Dinamo Zagrebtől a Ferencvárossal 4 bajnoki címet nyert marokkói válogatott védő, Samy Mmaee.

Tatabánya
Érkező és távozó
Hivatalos Facebook-oldalán jelentette be a Tatabánya, hogy Kiprich Dávid aláírt, Varga Dominik pedig távozik a csapattól.
Kozármisleny
Gólkirály érkezett
Az NB III-ban szereplő Kaposvár bejelentette, hogy Babinszky Bence a Kozármislenyhez igazolt. A 24 éves támadó 25 góllal lett a Dél-Nyugati csoport gólkirálya legutóbb, most a távozó Kirchner Krisztiánt kell pótolnia.
Tovább az összes átigazoláshoz