Olasz sajtóinformációk szerint a Serie A csapatai május 4-én kezdhetnék meg újra az edzéseket.
A La Gazzetta dello Sport értesülései szerint az első időszakban csoportos edzések lennének, de testi kontaktok nélkül, majd egy háromhetes felkészülési időszak után a legjobb esetben május végén folytatódhatna a bajnokság. Ha minden a terv szerint haladna, július közepére be lehetne fejezni a szezont.
A Serie A-ban 26 fordulót rendeztek meg, a Juventus vezet, a Lazio és az Inter előtt.
Olaszországban március végén tetőzött a járvány, de még így is naponta több ezer új fertőzöttet regisztrálnak.
Átigazolások
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.
DVSC
BL-győztes érkezett
Sergi Samper személyében 31 éves spanyol középpályással erősített a DVSC.