Serie A: Ilyen volt Pirlo első meccse a Juventus edzőjeként - videó

3-0-s győzelemmel debütált a Juventus kispadján Andrea Pirlo. A címvédő torinóiak a Sampdoriát verték a Serie A 1. fordulójának utolsó vasárnapi meccsén.
Dudás Gábor 2020. szeptember 20., vasárnap 22:50
Szerző: Dudás Gábor 2020. szeptember 20., vasárnap 22:50

A torinói Allianz Stadionban mintegy 1000 néző tekinthette meg a mérkőzést, amelyen a fiatal svéd válogatott szélső, Dejan Kulusevski szerezte meg a házigazdának a vezetést egy remek lövéssel. Cristiano Ronaldo "csak" kapufáig és kimaradt helyzetekig jutott az első félidőben.

A jelentős kapu előtti, illetve mezőnyfölényben futballozó Juve a hajrában darálta be végleg a vendégeket, Bonucci szemfüles gólját "természetesen" Ronaldo már-már megszokott találata követte a 84., illetve a 88. percben.

Andrea Pirlo így összességében magabiztos sikerrel mutatkozott be az Öreg Hölgy kispadján.

Serie A, 1. forduló, vasárnap:

Juventus - Sampdoria 3-0 (Kulusevski 13., Bonucci 78., C. Ronaldo 88.)

Parma – Napoli 0-2 (Mertens 63., Insigne 77.)

Genoa – Crotone 4-1 (Destro 6., Pandev 9., Zappacosta 34., Pjaca 75., ill. Riviere 28.)

Sassuolo – Cagliari 1-1 (Burabia 87., ill. Simeone 77.)