Az elmúlt hetek híreinek megfelelően eldőlt, hogy az elmúlt idényben a Chelsea-t irányító Maurizio Sarri ül le a Juventus kispadjára. Az olasz rekordbajnok három éves szerződést kötött az Európa Liga-győztes szakemberrel.
Massimiliano Allegri távozásának hírére azonnak megindultak a találgatások, ki ülhet le a torinóiakkal zsinórban öt bajnoki címet nyert tréner helyére, és a legesélyesebb jelöltként már hetek óta Maurizio Sarrit emlegették.
A Nápolyban született és korábban három idényen át a délieket is irányító, 60 éves szakember az előző idényben a Chelsea kispadján ült, a bajnokságban a harmadik helyen végzett a londoniakkal, az Európa Ligát pedig megnyerte a Kékekkel.
Mostantól viszont a Juve sikereiért dolgozhat: a Zebrák vasárnap bejelentették, hogy 2022-ig szóló szerződést kötöttek Sarrival.
http://twitter.com/juventusfc/status/1140243316803559427
Neked ajánljuk
Átigazolások

Békéscsaba
2 érkező, 2 távozó
A Békéscsaba szerződtette Takács János a kapuba és Kristóf Márk Patrik a védelembe, míg Rácz Balázst és Gyenti Kristófot is visszarendelte klubja a kölcsönből.

Szpari/Vidi
Katona Mátyás
Információink szerint Katona Mátyás a Nyíregyháza csapatában folytatja pályafutását.

DVTK
11 távozó
Június végén lejár több diósgyőri labdarúgó (kölcsön)szerződése, így ők távoznak a klubtól.