Stefano Tacconit jelenleg kórházban kezelik, az állapota válságos.
A 64 éves Juventus-legenda agyi aneurizmában szenved, jelenleg kritikus az állapota. Szombaton érezte magát rosszul, azonnal az alessandriai kórházba szállították, ahol az idegsebészeti osztályon kezelik.
Tacconi jelenleg is nagyon népszerű a Juve-szurkolók körében, rengetegen imádkoznak és aggódnak érte.
A kiváló kapus 1983-ban igazolt Torinóba, ahol 1992-ig védett. Ezalatt minden megnyert a a Juventussal: két bajnoki címet, BEK-et, KEK-et és UEFA kupát is. Az olasz válogatottban hét alkalommal szerepelt.
Átigazolások
NB III
Öt év után edzőváltás
Öt sikeres szezon - háromszor dobogó, ebből egyszer bajnoki cím - távozik az NB III-as Putnok vezetőedzője, Szala Ákos.
FTC
Abu Fani eligazol
Megállapodott az FTC és a Crvena zvezda, így Mohammed Abu Fani a szerb bajnoknál folytatja a pályafutását, akik 1,5 millió eurót fizetnek a Fradinak. Abu Fani évi 750 ezer eurót keres majd. (M4/ sport5.co.il)
ETO
Megyeri marad, Somogyi jöhet
A Kisalföld úgy tudja, hogy Megyeri Balázs újabb egy évig az ETO kapusa marad. Illetve a győrieknél folytathatja a Honvéd középpályása, Somogyi Ádám - aki idén tavasszal Fehérváron szerepelt kölcsönben.