Kapufája is volt az Inter ellen a listavezető címvédőnek, amely hat ponttal megint elhúzott.
Dudás Gábor 2017. február 5., vasárnap 21:43
Szerző: Dudás Gábor 2017. február 5., vasárnap 21:43

TABELLA: Az olasz bajnokság állása itt - kattints!

Dybala akár tíz perc alatt eldönhette volna a Derby d’ Italiát, de előbb az ollózását védte bravúrral Handanovic, majd 23 méteres löketénél a léc mentett.

Ezután adódtak lehetőségek az Inter előtt is, Joao Mario lövésénél Buffon is csak imádkozni tudott, de Gagliardini is komoly fejtörést okozott olykor a Juve védelmének.

A 45. percben aztán jött a hazaiak vezető gólja, nem is akármilyen: a kolumbiai Cuadrado dropliból óriási gólt lőtt a kapu bal oldalába, a vendégek kapusa erre nem érhetett oda, hiába kapaszkodott.

A második játékrészben inkább a küzdelem, mintsem a helyzetek domináltak, de azért akadtak lehetőségek a csapatok előtt. Pjanic, Higuaín és Khedira is bebiztosíthatta volna a Juve sikerét, amely így is meglett végül, 1-0-s sikerével a zebrák hatpontos előnnyel vezetik jelenleg a tabellát, az Inter viszont hét győztes meccset követően pont nélkül maradt a Serie A-ban. A vendégek ráadásul tíz emberrel fejezték be a meccset, Perisic kapott piros lapot reklamálásért a 95. percben.

SERIE A, 23. FORDULÓ

Juventus – Internazionale 1-0 (Cuadrado 45.)

AC Milan – Sampdoria 0-1 (Muriel 70. – 11-esből)

Atalanta – Cagliari 2-0 (A. Gomez 5., 17.)

Pescara – Lazio 2-6 (Benali 29., Brugman 42., ill. Parolo 10., 14., 49., 77., Keita 57., Immobile 69.)

Genoa – Sassuolo 0-1 (Pellegrini 26.)

Empoli – Torino 1-1 (Pucciarelli 47., ill. Belotti 11.)

Chievo – Udinese 0-0

Palermo – Crotone 1-0 (Nestorovski 27.)

Így add a csakfoci.hu-t a mobilod főképernyőjéhez!